Hittancsoportok a 2014/2015. tanévben


 
4. osztály- Második Hittanórája
Hétfő        16:15-   17:00  Zana Tamás         C
Hétfő        16:30 -  17:15 Golovicsné Ilona   B
Hétfő        17:00 -  17:45  Szabó Imre           A

Hétfő        16:15 -  17:00  Kecskemétiné I    H

Hétfő        16:30 -  17:15  Molnár Zoltán      D
Kedd        16:15 -  17:00  Kecskemétiné I     A
Szerda      08:00 -  09:30  Zsolt atya             H

Szerda      16:30 – 17:15  Fekete Gábor        D

Csütörtök 16:30 -  17:15  Fekete Gábor        D
Péntek      16:15 -  17:00 Szabó Imre            B
Péntek      16:30 -  17:15 Molnár Zoltán       D
Péntek      16:45 -  17:30 Molnárné Bea       C
Péntek      17:00 -  17:45 Knoska Attila        A
2-3.osztály
Péntek      15:45 – 16:30 Molnár Zoltán       D
5-6.osztály
Hétfő        15:00 – 16:30 Molnár Zoltán       D
Szerda      15:00 -  16:30 Fekete Gábor         D
Péntek      14:00 -  1530  Molnárné Bea        C
 
7. osztály

Hétfő       15.00 – 16:00  Szabó Imre              A

Hétfő       17:15 – 18:45  Molnár Zoltán         D
Kedd       15:00 – 16:30  Fekete Gábor           D
Szerda     16:15 – 17:00  Zana Tamás             C
Péntek     14:00 – 15:30 Molnárné Bea           C
 
8. osztál
Hétfő      15:00 – 16:00 Szabó Imre               A
Hétfő       17:15 – 18:45 Molnár Zoltán          D               
Szerda     16:15 – 17:00  Zana Tamás             B
Kedd       15:00 – 16:30 Fekete Gábor            D
Péntek     14:00 – 15:30 Molnárné Bea           C
 
9. osztály 
Hétfő         16:00 -  17:00  Szabó Imre           A 
Kedd          17:00 -  18:00  Kecskemétiné I    H

Csütörtök   15:00 – 16:30 Fekete Gábor         D

Péntek        15:30 – 17:00 Golovicsné Ilona   A
Péntek        15:30 -  16:45 Molnárné Bea        
Péntek        16:30 – 18:00 Molnár Zoltán        D
 
Középiskolás csoport:
Hétfő          16:00 – 17:00  Kiss Ildikó            A
Kedd          17:00 -  18:00  Kecskemétiné I     
Péntek        16:30 – 18:00 Fekete Gábor          D
Péntek        18:45 – 20:15 Molnár Zoltán         D
Péntek        15:30 – 16:45 Molnárné Bea         C
 
 
 
 
Minisztráns hittan:
Vasárnap     10:00 –tól     Zsolt atya                  C
 
  
 
 
 
Fiatal felnőttek csoportja:
Péntek        19:30 -  21:00 Dr Jeney Gábor atya  C
Szombet     18:30 – 20:00 Fekete Gábor              D
 
Ifjúsági hittan:
Hétfő     18:00 – 20:00  Zsolt atya                   C
 
 
Felnőtt csoport:

Kedd        18:00 – 19:00 .                                     B

Csütörtök  Előzetes megbeszélés Fekete Gábor   D
 
 
 
 
Szent Mónika közösség:
Kedd    16:30 – 18:00                                           B
 
Jelmagyarázat:
A = Plébániai hittanterem
B = Keresztelőkápolna
C = Keresztelőkápolna felett
D = Barátok Templomának hittanterme
E = Sekrestye felett
H = Helynökség
F = Sekrestye + Templom