Esperes kerületi NEK találkozó

2018. december 8-án került sor a kecskeméti és solti esperesség papjainak, valamint a plébániájuk képviselőinek, hitoktatóinak, munkatársainak találkozójára a Kecskeméti Főplébánia közösségi házában. A találkozón Dr. Finta József atya az eucharisztikus kongresszus történetéről és terveiről, valamint Dr. Jeney Gábor atya a szentségimádás iskolájáról tartott előadást a közelgő 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra (NEK) való felkészülés jegyében. A  találkozó szentségimádással és szentmisével lett teljes. Vendégünk volt Kerényi Lajos piarista atya is, aki az elmúlt hévégén tartotta adventi lelkigyakorlatát a nagytemplomban.

Istennek legyen hála.

Mai névnap: Fábián, Sebestyén

jan
vas