72 ÓRA Kompromisszum nélkül

A háromnapos önkéntes, ifjúsági akciót 12. alkalommal rendezte meg az elmúlt hétvégén a három történelmi keresztény egyház, amely a magyarországi és a határon túli magyar fiatalokat egyaránt hívta, hogy együtt tegyenek másokért, környezetükért, segítsenek ott, ahol szükség van rájuk. Országosan mintegy 9600 önkéntes vállalta, hogy áldozatot hoz – másokért.

Plébániánk területéről is számos önkéntes akadt, főként fiatalok, akik inkább egy jó közösségi élményként, mintsem fárasztó munkálkodásnak élték meg a három napot. Persze voltak akik, fizikailag is többet tudtak hozzá tenni a közös szolgálathoz, de így van ez rendjén: “Akinek sokat adtak, attól sokat kívánnak, és akire sokat bíztak, attól többet kérnek számon.”

Remélhetőleg mindannyian örömünket leltük a rendezvényben és többek lehettünk az által, amit adni tudtunk!

Köszönet a szervezőknek és a segítőknek!

Istennek legyen hála!

 

Facebook