A Főplébániai Karitász hirdetése

Kedves Testvérek!

 

Plébániánk karitászának munkatársai és önkéntesei a járványügyi intézkedések miatt különösen nehéz helyzetbe kerülő embereket rendkívüli segélyprogramokkal is segíteni kívánja. Az elmúlt napokban a terepen dolgozva megdöbbentő élethelyzetekkel, szegénységgel, betegséggel találkoztunk.

Kérjük, hogy aki ismer a környezetében olyan rászorulót, aki a járvány miatt szélsőségesen nehéz élethelyzetben van, és a rászoruló hozzájárulását adja, értesítsen minket. Munkatársaink megvizsgálják a rászorultsági helyzetet, és indokolt esetben gyógyszersegéllyel, élelmiszer csomaggal, szociális ügyintézéssel, mentális és életvezetési tanácsadással támogatják a rászorulókat.

Kérjük, hogy ilyen kérés megfogalmazásakor minél több elérhetőséget adjanak meg (cím, postacím, telefonszám, e-mail, Skype, Viber, facebook, stb.).

Elérhetőségeink:

Karitász Központ, 6000 Kecskemét, Fecske u. 20.

Tel.: 76-415-466; 30-289-5127 (munkaidőben),

E-mail: molnarferenc@karitaszalapitvany.t-online.hu

 

vagy:

Molnár Ferenc diakónus, tel.: 06-30-374-5406;

e-mail: diakonmolnar@t-online.hu

 

 

Facebook