Lelkigondozás járvány idején

Kedves Testvérek!

A járvány, a bezártság, összezártság, vagy éppen az egyedüllét megviselheti testi-lelki egészségünket. Mentálhigiénés tanácsadó szakembereink, lelkigondozóink szívesen állnak azok rendelkezésére, akik meg szeretnék osztani nehézségeiket, vagy megerősítést, tanácsadást várnak.

Különösen figyeljenek azokra a hozzátartozókra, ismerősökre, akiknek a viselkedése jelentősen megváltozott (pl. gyakran sír, kedvetlen, reggel nehezen tud felkelni, esetleg egész nap ágyban marad, értelmetlennek, reménytelennek érzi a helyzetét, és ezt meg is osztja másokkal, ingerült, türelmetlen, szorong).

A Reménység Háza a Főplébánia gondozásában működik.

Elérhetőségeink:

Polgár Éva pasztorális tanácsadó (lelkigondozó)

E-mail: polgi483@gmail.com, facebook: Polgár Éva

Molnár Ferenc mentálhigiénés lelkigondozó

Tel.: 30-374-5406; e-mail: diakonmolnar@t-online.hu

Sipos Zsolt pasztorális tanácsadó (lelkigondozó), családterapeuta

 Tel.: 20-931-7038

A kapcsolatfelvétel után, ha a technikai lehetőségek rendelkezésre állnak, szívesen folytatunk videó beszélgetést is (Messenger, Skype, Viber, Zoom, stb.).

Facebook