Érseki szentmise a Nagytemplomban

A kecskeméti katolikus iskolák közös ifjúsági szentmiséje volt a Társszékesegyházban szeptember 30-án, Szentírás vasárnapján. A szertartáson a Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda, valamint a Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola tanulói, pedagógusai, továbbá a gyermekek szülei vettek részt.

A szentmise főcelebránsa dr. Bábel Balázs érsek volt, koncelebrált Nagy Attila SchP és Tóth Tibor a két intézmény lelki igazgatója.

 

Érsek atya gondolatait itt hallgathatjuk meg: https://www.youtube.com/watch?v=1UJnxvtZk5Q

 

 

Mai névnap: Natália

Közeledő események

dec
3
hét
06:00 Rorate (hajnali) misék
Rorate (hajnali) misék
dec 3 @ 06:00 – dec 24 @ 07:00
Rorate (hajnali) misék
Rorate (hajnali) misék december 3-tól december 24-ig minden hétköznap reggel  6-kor a Nagytemplomban
dec
22
szo
16:00 „Varázslatos karácsony”
„Varázslatos karácsony”
dec 22 @ 16:00 – 22:00
„Varázslatos karácsony”
December 22-én délután 16 órakor és este 19 órakor az Aurin Leánykar „Varázslatos karácsony” címmel koncerteket ad a Nagytemplomban. A belépődíj 1.200 Ft., jegyeket a Kodály Zoltán Ének-Zenei Iskolában lehet[...]

Kategória

Facebook