A Nagytemplom Benedictus kórusa Soltvadkerten szerepelt

Dr. Jeney Gábor, a Nagytemplom volt  plébánosa meghívására a Nagytemplom Benedictus Kórusa Soltvadkerten vendégszerepelt. 2018. október 7-i vasárnapon került sor a jubiláns házasok megáldására Gábor atya jelenlegi állomáshelyén. A délelőtt 8:30 órai szentmisén, szép számban megjelent hívőkkel együtt dicsértük együtt az Urat.  A szentmise után Gábor atya fogadta a kórust és köszönte meg a zenei szolgálatot. Bár  nem Soltvadkertiként, de jelen volt kórusunk tagjaiként Szabó Gellért és felesége Erika, akik 35-ik házassági évfordulójukat ünneplik. Isten éltesse Őket és a jubiláns házaspárokat is még nagyon sokáig!

Istennek legyen hála!

Mai névnap: Judit

Közeledő események

dec
3
hét
06:00 Rorate (hajnali) misék
Rorate (hajnali) misék
dec 3 @ 06:00 – dec 24 @ 07:00
Rorate (hajnali) misék
Rorate (hajnali) misék december 3-tól december 24-ig minden hétköznap reggel  6-kor a Nagytemplomban
dec
22
szo
16:00 „Varázslatos karácsony”
„Varázslatos karácsony”
dec 22 @ 16:00 – 22:00
„Varázslatos karácsony”
December 22-én délután 16 órakor és este 19 órakor az Aurin Leánykar „Varázslatos karácsony” címmel koncerteket ad a Nagytemplomban. A belépődíj 1.200 Ft., jegyeket a Kodály Zoltán Ének-Zenei Iskolában lehet[...]

Kategória

Facebook