A Nagytemplom Benedictus kórusa Soltvadkerten szerepelt

Dr. Jeney Gábor, a Nagytemplom volt  plébánosa meghívására a Nagytemplom Benedictus Kórusa Soltvadkerten vendégszerepelt. 2018. október 7-i vasárnapon került sor a jubiláns házasok megáldására Gábor atya jelenlegi állomáshelyén. A délelőtt 8:30 órai szentmisén, szép számban megjelent hívőkkel együtt dicsértük együtt az Urat.  A szentmise után Gábor atya fogadta a kórust és köszönte meg a zenei szolgálatot. Bár  nem Soltvadkertiként, de jelen volt kórusunk tagjaiként Szabó Gellért és felesége Erika, akik 35-ik házassági évfordulójukat ünneplik. Isten éltesse Őket és a jubiláns házaspárokat is még nagyon sokáig!

Istennek legyen hála!

Mai névnap: Judit