Adventi koszorúkötés

December első szombatján a közösségi ház nagytermében gyűltek össze kicsik és nagyok, hogy elkészítsék karácsonyváró adventi koszorújukat.

Az előző évekhez hasonlóan mindenkinek lehetősége nyílt kreatív módon alkotni. Köszönhetően egy pályázatnak igen nagy választékból lehetett válogatni a koszorúk ékesítéséhez. A Fornetti sütőipari vállalat adományának köszönhetően frissen sült pogácsát és a hitoktatók által készített meleg teát fogyaszthattak a résztvevők.

A közel 100 koszorú elkészülése után Józsi atya megáldotta azokat, hogy az otthonokban, ahol a gyertyákat meggyújtják Jézus békéjét és áldását vigyék.

Köszönet a Szülőknek, Nagyszülőknek, akik elkísérték gyermekeiket, unokáikat! Istentől áldott, szép adventi készülődést kívánunk szeretettel!

Mai névnap: Luca, Otília