„Ne szeressünk, se szóval, se nyelvvel, hanem tettel és igazsággal.” (1Jn 3,18)

Dr. Bábel Balázs érsek atya döntése nyomán ft. Tuzson Attila káplán atyát augusztus 1-i hatállyal  Kiskunfélegyháza-Óplébániára helyezte.

Attila atya rövid itt tartózkodása ideje alatt sokaknak belopta magát a szívébe.

Csíkszeredai születésű, de sepsiszentgyörgyinek vallja magát. Reméljük, hogy Kecskemétből is megőriz magában egy kicsit, remélhetőleg csak a jóból és a szépből.

Ízes beszéde, székely humora, barátságos, emberséges magatartása, összeszedett liturgiai szolgálata üde színfoltja volt plébániánk életének.

Példaképeid, Márton Áron püspök és Assisi Szent Ferenc segítsenek további papi pályádon jó döntéseket hozni és azokat hittel megélni.

Kedves Attila atya! Köszönjük az együtt töltött időt. Isten áldása legyen életeden és munkásságodon.

Isten áldásával, viszontlátásra Attila atya!