Szentmise közvetítése a Nagytemplomból

Kedves Testvérek!

Ahogy azt láthatták reggeli kiírásunkban, a mai szentmisét élőben közvetítettük templomunkból. Ezt az alkalmat ezen a linken tekinthetik meg: https://youtu.be/CIFIj-cxc-c

Tervezzük, amennyiben nem jön el a kijárási tilalom ideje, hogy minden vasárnap fogunk élőben szentmisét közvetíteni reggel 8-kor. Ezeket itt a Facebookon, illetve a következő Youtube-csatornán tudják nyomon követni, illetve utólagosan is megtekinteni:
https://www.youtube.com/channel/UC0JARRjXsZrY9IcZ2uQlqXA

A közvetítés minőségét próbáljuk folyamatosan javítani. Ebben a nehéz időszakban szeretnénk, ha minél jobban azt érezhetnék a Kedves Testvérek, hogy a szentmise résztvevői. Emellett a Kecskeméti Televízió műsorát is követhetik, hiszen ott is lesz minden vasárnap szentmise egy kecskeméti templomból – ezen a vasárnapon a mi templomunkból volt a közvetítés.

A következő közvetítési időpont:
2020. 03. 25. (szerda): 8:00 – Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe

Facebook