“Tudjuk ugyanis, hogy ha ez a mi földi sátrunk leomlik, Istentől kapunk hajlékot, nem kézzel alkotott, örök házat az égben.” 2Kor 5,1

2022. július 16-án, a Kármelhegyi Boldogasszony ünnepén visszaadta lelkét Istennek Szabó Imre hittanárunk, plébániai Képviselőtestületünk tagja. Sok szenvedésből szólította őt magához a Mennyei Atya. Hálásan köszönjük példamutató életét, rengeteg áldozatos munkáját, amit egyházközségünkért, a hittanosokért, a szentmise ének és zene szolgálatáért, Isten Országáért tett. Ismét olyan ember ment el közülünk, akinek örökségéhez nehéz lesz méltónak lennünk. Bár hűségesek lennének egykori hittanosai ahhoz a Krisztushoz, Akihez ő igyekezett közel vezetni őket, és ahhoz az egyházhoz, amelyről ő hiteles képet mutatott nekik! Imádkozzunk érte és mindazért, mindazokért, amiért és akikért ő élt! Hisszük, hogy odaát nem kevésbé hatékonyan jár közben mindannyiunkért.

Ma este hét órakor közösen imádkozunk Érte a Nagytemplomban!