Hirdetések-2022.08.21., Évközi 21. vasárnap

1. A hét ünnepei a következők:
– Hétfőn a Boldogságos Szűz Mária Királynő emléknapja.
– Szerdán Szent Bertalan apostol ünnepe.
– Csütörtökön Kalazanci Szent József emléknapja, egyben a kalocsai Főszékesegyház felszentelésének ünnepe.
– Szombaton Szent Mónika emléknapja lesz.

2. Zarándoklatot hirdetünk a Szentföldre 2022. okt. 6-11-ig. A zarándoklatról ismertetőt a sekrestyében és a Főplébánia irodájában lehet kérni hivatali időben. A jelentkezést a szervező irodán keresztül kell intézni, de kérjük, hogy a jelentkezők írassák fel nevüket, címüket és telefonszámukat nálunk is az Irodában!

3. A Piarista Gimnázium matematika-fizika szakos tanári állást hirdet a következő tanévtől. Részletek az iskola honlapján.

4. Szeptember elejétől szeretnénk elkezdeni a Rózsakertben álló Mária szobor felújítását. Az elmúlt hónapok áremelkedései és az adózási átalakulások miatt a felújítás többe kerül, mint eredetileg tervezve lett. Ezért továbbra is számítunk a kedves hívek adományaira. Az adományokat be lehet fizetni az erre a célra a Nagytemplomban kitett csekken vagy átutalással az elkülönített számlára, illetve személyesen
is be lehet adni a Főplébánia Irodájában hivatali időben. Hálásan köszönjük!

Isten éltesse, bőséges áldása kísérje névnapjukat, születésnapjukat, házassági évfordulójukat ünneplő Testvéreinket!

Áldott hetet kívánok, Isten örömében és békéjében!
Imádkozzunk egymásért.

Facebook