Pápalátogatással kapcsolatos információk

Április 28-30-ig apostoli látogatást tesz Magyarországon Ferenc pápa. Az április 30-án de. fél 10-kor kezdődő pápai szentmisére különbuszokat indítunk Kecskemétről. A buszokra már nem lehet jelentkezni. Akik jelentkeztek, azok számára a gyülekezés reggel öt órakor lesz a Piarista Gimnázium előtti buszmegállónál. Legföljebb 15 percet várunk azokra, akik az első városi buszokkal jönnek be távolabbról, mert a Kossuth térre időben be kell jutnunk. Összecsukható kisszékeket lehet hozni. A hazaérkezés du. 15 óra körül várható.
Azok számára, akik a pápai misén részt szeretnének venni a Volán és a Máv ingyenes utazási lehetőséget kínál menetrendszerinti járatain. A részletekről a Volán és a Máv tud adni tájékoztatást. Kérjük, hogy akik így utaznak fel, azok is érkezzenek meg legkésőbb fél 8-ig a Kossuth térre!

Facebook