Ifjúsági lelkinap Kerényi Lajos atyával

A Főplébánia közösségi házában 2018. december 8-án került sor Adventi HANGolódás címmel ifjúsági találkozóra. A találkozón Kerényi Lajos piarista atya volt a HANG. Úgy szólt, hogy messzire hallatszott. A találkozón előbb Dr. Finta Józsi atya nyitott egy adventi diameditációval, majd kiscsoportos beszélgetések alkalmával osztottuk meg gondolatainkat az adventi várakozásról. Ezután Kerényi atya egyedi és utánozhatatlan életszeretetével osztotta meg gondolatait a jövő nemzedékének hitről, bizalomról, erkölcsről. A napot szentmisével zártuk, ahol meggyújtottuk a második adventi gyertyát.

Istennek legyen hála!

Mai névnap: Fábián, Sebestyén

Közeledő események

jan
20
vas
17:00 Ökumenikus imahét
Ökumenikus imahét
jan 20 @ 17:00 – jan 27 @ 18:00
Ebben az évben 2018. január 20-27-ig tart a keresztények egységéért végzett ökumenikus imahét. Kecskeméten ezúttal a református templomban lesznek az ökumenikus imaórák január 21-e hétfőtől január 26-a szombatig.  Az imaórák[...]

Kategória

Facebook