Ifjúsági lelkinap Kerényi Lajos atyával

A Főplébánia közösségi házában 2018. december 8-án került sor Adventi HANGolódás címmel ifjúsági találkozóra. A találkozón Kerényi Lajos piarista atya volt a HANG. Úgy szólt, hogy messzire hallatszott. A találkozón előbb Dr. Finta Józsi atya nyitott egy adventi diameditációval, majd kiscsoportos beszélgetések alkalmával osztottuk meg gondolatainkat az adventi várakozásról. Ezután Kerényi atya egyedi és utánozhatatlan életszeretetével osztotta meg gondolatait a jövő nemzedékének hitről, bizalomról, erkölcsről. A napot szentmisével zártuk, ahol meggyújtottuk a második adventi gyertyát.

Istennek legyen hála!

Mai névnap: Fábián, Sebestyén

jan
vas