Bérmálás a nagytemplomban

Isten kegyelméből az elmúlt szombaton a tavasszal elmaradt bérmálkozásra került sor templomunkban. 66 fő fiatal és felnőtt részesült a bérmálás szentségében.

A szentmise elején plébános atya, Dr. Finta József, majd a bérmálkozók nevében köszöntötték érsek atyát. Öröm volt  látni, hogy a “rendes” bérmálkozókon kívül számos felnőtt korú testvérünk jutott el a szentség felvételéhez.

A szentmisét a nagytemplom Benedictus kórusa tette énekszolgálatával ünnepélyesebbé.

Köszönet főtisztelendő Dr. Bábel Balázs érsek atyának a bérmálás szentségének kiszolgáltatásáért, köszönet a felkészítő atyáknak és hitoktatóknak, hogy elvezették a bérmálkozókat e jeles napig.

Hála telt szívvel ajánljuk bérmálkozóinkat a híveink imáiba. Isten tegye teljessé a jót, amit megkezdett bennük!

Istennek legyen hála!